Jak zarobić swój pierwszy milion na tworzeniu mody?

726

Każdy marzy o tym, aby posiadać fortunę, jeździć drogimi samochodami, robić częste zakupy, latać prywatnym samolotem, bądź imprezować na egzotycznych wyspach. Niektórzy mówią że ,,pierwszy milion trzeba ukraść”. A jak jest naprawdę? Jak zarobić swój pierwszy milion na tworzeniu mody?

Jak zarobić swój pierwszy milion na tworzeniu mody?

Ciężka praca, szczęście, determinacja

Osoby, które myślą, że aby być bogatym, wystarczy ,,trafić dychę w totka” są (wybaczcie za cierpkie słowa) naiwne. Większość osób dochodzi do bogactwa, przy pomocy własnych dwóch rąk, szczęścia oraz dzięki niezłomnej determinacji. Mamy porównywalne szanse aby zostać bogatym,(pracując po osiem godzin od poniedziałku do piątku dla jakiejś korporacji), do tego, że trafi w nas meteoryt, bądź spadnie na nas samolot. (czy to szczęście czy też pech, oceńcie sami).

Kreatywność

Jeśli czujemy, że mamy odpowiednie umiejętności, aby coś robić lepiej od innych, to jeśli chcemy zostać bogatymi ludźmi, musimy zacząć pracować sami jako firma (na przykład prowadząc sklep internetowy dla kobiet). Tutaj również niestety, ale musimy zdobyć się na to, aby wyrzec się odpoczynku, wygód, oraz innych rzeczy, które będą ,,marnować nasz czas”. Każdy kiedyś wpadł na coś ,,po raz pierwszy”. Lecz nie każdy potrafił ten pomysł urzeczywistnić. Przecież ktoś kiedyś wynalazł takie rzeczy, jak telefon bądź komputer, oraz to sprzedał, przez co dzisiaj nie możemy się bez tych rzeczy obyć, zakładamy że zarobek na takiej sprzedaży na pewno był powyżej tego ,,pierwszego miliona”.

Odpowiednia determinacja

Tutaj dochodzimy do punktu, gdzie jak już wspominaliśmy wyżej, musimy wyrzec się prawie wszystkiego. Będziemy musieli wyrzec się rodziny, znajomych, naszych zainteresowań, dosłownie wszystkiego oprócz kilku godzin snu, oraz kilku chwil na to aby coś zjeść/pić.

Szczęście

Każdy z nas ma więcej bądź mniej szczęścia. Tego czynnika nie da się zmienić, jedna osoba będzie miała pecha przez całe życie, inna całe życie szczęście, a kolejna trochę tego pierwszego, a trochę tego drugiego. Jednakże aby zarobić nasz pierwszy milion, potrzebujemy trochę tego szczęścia, aby nasze usługi/produkty zaczęły się sprzedawać, oraz żeby po prostu nic złego się nie wydarzyło po drodze. Zarobienie tak wielkiej sumy pieniędzy, jest bardzo ciężkie, ale też i możliwe. Wymaga to ,,jedynie” ciężkiej pracy, wyrzeczeń oraz odrobiny szczęścia. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że można zarobić to w inny sposób, ale nie będziemy namawiać nikogo do złego.

5/5 - (1)