Jak poprawić swoją atrakcyjność?

753
main-img

Każdy chce wyglądać jak najlepiej w oczach innych. Atrakcyjność sprawia, że czujemy się pewniej w swoim ciele oraz, że ludzie patrzą na nas lepiej. Może to pomóc także w poznaniu życiowego partnera. Zdrowy wygląd zewnętrzny jednym słowem ułatwia nam życie i przynosi wiele korzyści. Od zdrowia fizycznego, aż po psychiczne. Dzięki temu nasza samoocena błyskawicznie wywinduje w górę, a wiele z kompleksów odejdzie w niepamięć. Niewiele kobiet jednak wie jak to osiągnąć. Poznajcie kilka sposobów na poprawę naszej atrakcyjności.

Modny ubiór

Podstawową częścią naszego wyglądu zewnętrznego jest nasz ubiór. To on jako pierwszy rzuca się w oczy. Aby się dobrze ubierać wcale nie trzeba wydawać fortuny w popularnych butikach internetowych czy stacjonarnych. Można to zrobić tanio, ale równie efektownie. Przede wszystkim dostosuj swój ubiór do figury. Dobrą i uniwersalną opcją będzie zwiewna sukienka na lato. Na bardziej oficjalne spotkania lepszym wyborem okaże się elegancki kostium, lub obcisła sukienka. Możemy także postawić na spodnie i marynarkę. Jeśli chodzi o kolory, to najbardziej atrakcyjnie wyglądać będzie stonowana paleta. Klasyczna czerń lub odcienie szarości będą idealne. Ubierając się w ciemne kolory dobierzcie do tego jasne buty, które rozjaśnią wasz ubiór.

Uprawianie sportu

Aby wyglądać atrakcyjniej powinniśmy dbać o swoje ciało. Rozwiązaniem na to jest regularna aktywność fizyczna, gdyż potwierdzony jest pozytywny wpływ sportu na naszą urodę. W ten sposób nasze ciało będzie jędrne i wyrzeźbione, a przez to bardziej seksowne. Sport wpłynie także na naszą właściwą postawę ciała, która jest bardzo ważna w oczach innych. Wyprostowany kręgosłup z głową w górze symbolizuje pewność siebie i wygląda znacznie atrakcyjniej od zgarbionych łopatek i skrzywionego odcinka szyjnego. Warto więc pamiętać o chodzeniu prosto wszędzie, aż w końcu wejdzie nam to w nawyk.

Makijaż

Odpowiednio dobrany makijaż to absolutna podstawa w atrakcyjności naszej twarzy. Powinniśmy pamiętać, że przesadny makijaż nie wygląda dobrze w oczach mężczyzn. Mit, że mężczyźni lubią kobiety z mocnym makijażem został już obalony. Jeżeli jednak lubicie się mocno malować, nie róbcie tego na całej twarzy. Przykładowo – malując mocno oczy, nie używaj mocnej, czerwonej szminki. Tak samo w odwrotnym przypadku. Jeśli chcesz czerwone i wyraziste usta, oszczędź kosmetyków do makijażu na oczach. W codziennych sytuacjach najlepszy będzie jednak stonowany i naturalny makijaż twarzy, który głównie skupi się na poprawianiu niedoskonałości, niż mocny make-up, który odmieni wygląd twojej twarzy.

5/5 - (1)