Dildo – przydatny gadżet czy akt desperacji?

345

Dildo to zabawka erotyczna, po którą sięgają zarówno osoby samotne jak też pary. Silikonowe dildo jest gadżetem, na który cały czas jest popyt. Nie jest tak, że sięgają po nie osoby które nie mogą znaleźć partnera, często jest to zabawka która stanowi dopełnienie związku, wprowadza w wyższe stada arkanów miłości.

Co trzeba wiedzieć, przed podjęciem decyzji o zakupie dildo?

Możemy kupić dildo wykonane ze szkła jak też z silikonu, o ile te silikonowe kupowane są chętnie, to w przypadku szklanych, partnerzy mają opory, wątpliwości. Wszyscy zdają sobie sprawę, że szklane dildo jest piękne, wielu partnerów jest zafascynowanych jego kształtem, o jego właściwościach mówi się jednak niewiele, trudno dotrzeć do fachowych, sprawdzonych informacji. Partnerzy chętnie sięgają po te gadżety, fantazjują o nich. Szklane dildo jest ulepszoną wersją dildo wykonanego z silikonu, można przy jego pomocy eksperymentować z temperaturą, co więcej można do niego użyć każdego lubrykantu, ma fantazyjny kształt, podlega całkowitej sanityzacji, jest w pełni ekologiczne, nadaje się też do wrażliwej skóry, gdyż nie powoduje podrażnień.

Mity, które narosły wokół dildo

O dildo, przez lata narosło wiele niesprawdzonych mitów, uznawane było za zabawkę, która jest przeznaczona dla osób, które pozostają bez partnera oraz dla nimfomanek. Wszystko to jest nieprawdą, gdyż wiele par podkreśla, że dopiero gdy zaczęli stosować ten gadżet, ich współżycie stało się bardziej satysfakcjonujące, sex stał się lepszy niż miało to miejsce wcześniej. Ekskluzywne sklepy erotyczne wychodzą z ofertą, która trafi nawet w najbardziej wymagające gusta, wychodzą z dobrym produktem jakim są podwójne dilda dla kochanków, które powodują zwiększoną dawkę przyjemności, cenią je mężczyźni, którzy chcą by ich partnerka znalazła się u szczytu rozkoszy, panie za nimi przepadają. Wiele par preferuje podwójne dildo strap-on bez pasków, zwłaszcza, gdy w formie przełamania rutyny w związku decydują się na pegging, gdzie to kobieta jest stroną aktywną, penetrując anus swojego partnera. Strap-on bez pasków przeznaczony jest dla pań, które mają mocne mięśnie. Podwójne dwustronne dildo jest bardzo realistyczne, sprawdzi się podczas seksu zarówno u par homoseksualnych jak też u świadomych swych ciał heteroseksualnych, które chcą przeżywać głębiej i mocniej. Takie realistyczne dildo wykonane jest z doskonałych materiałów, sprawia, że czas spędzony we dwójkę jest magiczny i warto go celebrować. Gadżet stanowi wspaniałą zabawkę dla wszystkich bez różnicy na orientację seksualną, przez co zyskuje walor uniwersalności.

Podsumowanie

Dildo jest coraz chętniej kupowane, ostatnimi czasy pary sięgają coraz odważniej po szklane, które jest ulepszoną wersją silikonowego. Taką zabawkę cenią sobie przede wszystkim kobiety, dla których zawsze niezwykle istotne są walory estetyczne. Pary podkreślają, że atutem dildo jest możliwość regulacji tempa stosunku, dlatego można nieustannie je zwiększać i zmniejszać, reagując w ten sposób na reakcje partnera. Doskonałym rozwiązaniem jest dildo podwójne i dwustronne, które powoduje, że doznania są głębsze, bardziej intensywne.

5/5 - (1)